Strandflickornas stora påskloppis i Lysekil!

Passa på!
Strandflickorna gör sig av med allt ifrån exklusiva möbler till loppisfynd.
Långfredag 15/4 kl 10,00-15,00
ALLA INTÄKTER GÅR OAVKORTAT TILL UKRAINA!

Efter 30 års samlande ska vi nu göra oss av med möbler som vi inte längre behöver eller saker som aldrig hittat sitt ”hem” på något av våra untikt inredda hotellrum i jugendstil.
Exempel: Antika järnsängar, lampor, stilmöbler, speglar, tavlor, piedistaler, vackra antika pardörrar, stolar, pigtittare mm.

Loppisen äger rum på Ulseröds industriområde strax utanför Lysekil långfredag 15/4 kl 10,00-14,00
– OBS! TIDEN ÄR PRELIMINÄR-KAN KOMMA ATT ÄNDRAS NÅGOT.

Alla intäkter går till Ukraina!

Vägbeskrivning

Dina kakor, ditt val!

Vi använder cookies för att ge dig anpassat innehåll och en bättre upplevelse på vår webbplats. Genom att acceptera bekräftar du att du samtycker till vår användning av kakor.

Nödvändiga

Dessa kakor är nödvändiga för att webbplatsen ska fungera på ett korrekt sätt och går därför ej att stänga av. De används vanligtvis endast när du använder en funktion på webbplatsen som behöver ett svar, exempelvis när du ställer in kakor eller fyller i ett formulär.

Analys & statistik

Dessa kakor sätts från tex. Google Analytics för att ger oss information om hur vår webbplats används och ge oss möjlighet att förbättra den och liknande funktioner.