M/S Good Times är en Sunseeker Manhattan 74 som går att chartra för dagsturer eller flera dygn där vi tillsammans tar fram en härlig kryssning till våra pärlor längs västkusten.
Fartyget går också att hyra för övernattning vid kaj i Lysekil med sina 3 hytter och plats för 6 personer.
Eller varför inte en härlig kväll på flybridge – värsta VIP-hyllan – och njuta av kvällssolen.
Chartra lyxbåt på Västkusten – Upplev M/S Good Times
Upplev Västkusten från sin allra bästa sida ombord på M/S Good Times, en exklusiv Sunseeker Manhattan 74. Denna lyxiga motorbåt går att chartra för dagsturer eller flerdagarskryssningar längs västkustens vackra skärgård. Tillsammans planerar vi er skräddarsydda båttur till några av kustens mest älskade pärlor.
Prisexempel: 4-timmars charter till Käringön, Bohus Malmön eller Smögen/Kungshamn.
Min 10, max 12 personer. 2600:-/person. Måltid samt kaffe/något sött ombord ingår.
Hyra båten med övernattning i Lysekil
Vill du njuta av havet utan att lämna hamn? M/S Good Times erbjuder även övernattning vid kaj i Lysekil. Med tre bekväma hytter och plats för upp till sex gäster, är båten perfekt för en unik vistelse med känsla av hotell – fast på vattnet.
Pris: Övernattning valfritt datum 12 500:-/natt.
I samarbete med Strandflickorna kan frukost bokas till på närliggande hotell.
Kväll på flybridge – Lysekils bästa utsiktsplats
Avrunda dagen med ett glas i solnedgången på flybridge – vår exklusiva takterrass, ofta kallad ”VIP-hyllan”. Här får du panoramautsikt över havet och den svenska västkusten när den är som allra mest magisk.
Prisexempel: VIP-afton på fly bridge 1200:-/person (min 10, max 15 personer).
Egen mat & dryck medtages.
Läs mer på: https://msgoodtimes.se/
Bokning via Rickard Salesjö tel: 070-661 55 74